Předškolácký kroužek

Je určen pro předškolní děti a jejich rodiče.

V kroužku se rozvíjí schopnosti a dovednosti dětí důležité pro zvládnutí vstupu do základní školy. Lekce jsou zaměřeny na smyslové vnímání, početní  představy, rozvoj řeči, soustředěnost při práci, uvolňování ruky, správné držení tužky apod.

Rodiče se aktivně  podílí na plnění úkolů, které jsou pro děti připraveny.

Doporučujeme, aby do kroužku chodil ten z rodičů (prarodičů), který s dítětem pracuje doma (po každé lekci je nutno v práci s dítětem doma pokračovat – děti dostávají domácí úkoly).

Kroužek je sestaven do 10 lekcí, které budou probíhat 1x za 14 dnů v úterý.

Jedna lekce trvá 45 - 60 min. Čas začátku je 16:30.

Kroužek povedou paní učitelky

Na kroužek se bude vybírat 300Kč – na koupi pracovních sešitů, s kterými budou děti pracovat  a na kopírování pracovních listů ( cena pracovních listů při koupi je  500Kč).

Kroužek bude probíhat podle „osnov“, které sestavily PhDr.Vlasta Šmardová a Mgr. Jiřina Bednářová, pracovnice Pedagogicko-psychologické poradny v Brně.

Comments are closed.